Jak mi adopce změnila život

Arnošt je kříženec bulla, nevíme přesně, kolik mu je, ale bude mu už více jak 7 let. Arnošta se zbavili nejspíše feťáci a skončil v městském útulku několik kiláků od nás. Adoptoval si ho náš kamarád, za kterého jsme se jako trenéři bull psů zaručili. Ale to jsme nevěděli, co nastane o několik měsíců později.

Kříženka bulla Connie se k nám do azylu dostala minulý rok, když musela svou rodinu opustit z těžkých rodinných důvodů. Byla u nás dlouhé měsíce, nikdo o ni nemel zajem kvůli věku. Byl to sportovní, zavodní pes, který na své roky (7 let) absolutne nevypadal a hledal aktivní páníčky. Milovala nás, protože v azylu vlastníme i cvičák a jezdila s...

Greise je malá stafbullka modré barvy, která byla náhradou za ženskou. Není to klasicky týraný pejsek, jak je u nás v azylu běžné, ale i její příběh nás chytl za srdce, protože to, co tu prožívala Greise jsme u žádného pejska za ty roky naší práce ještě nezažili.

Sofča je kříženec bulla, která se dostala do městského útulku. Na žádost jsme Sofču převzali k nám do dočasné péče, ale to jsme ještě netušili, jaké to bude peklo. Sofie byla využívaná jako stroj na štěňata, která se poté samozřejmě nehodila a byla vyhozena ze svého jakože domova.

Tak tohle je Šimon. Přijímali jsme ho jako 8měsíční štěně, které nám z ošklivého místa dopravil do našeho depozita zvířecí transport, jelikož nebyla možnost pro něho jet osobně. Šimon k nám přijel hubený, vystrašený a bydlel u dočasné tety Jany.

Andy je 5 let starý kříženec labradora a ohaře. Akční pes milující děti, lidi i jiné pesany. Bohužel i přesto jaký je to bombarďák, jeho život nebyl úplně procházka růžovou zahradou...

Mery je kříženka labradorského retrívra odebrána ze špatných podmínek. Žila na řetězu venku na zahradě, kde jen rodila štěňata. Do dočasné péče byla doslova předána 20. září 2020, protože prvních 12 hodin neudělala jediný pohyb, natož krok.

Na počátku byla touha malé holčičky z Králova Dvora u Berouna po vlastním pejskovi. Jelikož psy milujeme a vždy v rodině pes byl, tak jsme chtěli přání naší dcery Báry splnit.

V prvním díle série příběhů ,,JAK MI ADOPCE ZMĚNILA ŽIVOT" ti představíme první dvě bullteriérky, které dva roky sloužily jako stroj na štěňata. Ještě, že se dostaly do záchranných rukou PSÍ DEPOZITUM LITVÍNOV.